Tenis

Tenis

Oddíl tenisu je otevřený všem, kteří si chtějí zahrát tenis a nabízí několik možností, jak se do oddílu zařadit. 

  1. Chcete si zahrát tenis jednorázově jako host? Pro rezervaci volných hodin volejte přímo správce pana Kudrnu, tel. 725 305 800.

  2. Tradičním způsobem je členství v oddílu tenisu.

  3. Registrovaný hráč na dobu určitou po registraci a zakoupení kreditu v registračním systému si může rezervovat kurt v areálu U Vozovny a čerpat jednotlivé hodiny v libovolně zvoleném čase.

Pokud si hráč online kasina chce zahrát tenis jako jednorázový host, může tak učinit zdarma. Pro rezervaci volných hodin pro hraní tenisu musí hráč online kasina 4ms.cz zavolat přímo administrátorovi. Členství v tenisovém klubu navíc poskytne hráči online kasina určitou dobu po registraci a zaplacení jednorázové částky 3000 Kč a vylosování jednotlivých hodinek v libovolném zvoleném čase.

Noví zájemci o členství se mohou přihlásit na adrese tatran-tenis@seznam.cz, Stávající členové potvrdí svoje členství, tak, že zaplatí oddílový příspěvek, který letos zahrnuje i členský příspěvek do tělovýchovné jednoty.

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY

Hrací doba bez omezení  6600,- Kč
Hrací doba do 14 h   3900,- Kč

Omezená hrací doba neplatí v sobotu, v neděli a ve svátek.
Oddílové příspěvky platí pro všechny věkové kategorie.

Platba oddílových příspěvků

a) jednorázově bankovním převodem na č.účtu: 53901515/2010,
– variabilní symbol 24301
– do zprávy pro příjemce uveďte rok narození, jméno a příjmení a svoji emailovou adresu
b) hotovostní platbou v pokladně TJ u p. Jaroše ve všedních dnech mezi 8-16 hod
c) termín pro zaplacení oddílových příspěvků 15.4.2024
Kdo nezaplatí, nezíská přístup do rezervačního systému.

Důležité upozornění a podmínky

Provoz  v současné době na pěti kurtech ( Na Ořechovce zatím provizorně 1 kurt, u Vozovny 4 dvorce) řídí rezervační systém, který umožňuje členům a registrovaným hráčům, aby si zajistili kurt s předstihem 14 dnů v souladu s pravidly pro používání rezervačního systému (RS) oddílu tenisu TJ TATRAN STŘEŠOVICE. U Vozovny od 1.4.2024 je nový správce pan Kudrna na telefonu 725 305 800.Hala byla demontována 4.4.2024,předpokládané zahájení letní sezony je 10.4.2024 (pokud dovolí počasí).

Pravidla pro používání RS

Nutnou podmínkou pro přístup do nového rezervačního systému je, aby každý člen, současně se zaplacením stanovených poplatků, poslal také svou emailovou adresu a popřípadě i telefon. (Netýká se dětí)
E-mailová adresa je nezbytnou součástí přihlašovacích údajů do RS, které, po zaplacení poplatků, zašle administrátor mailem. Mailovou adresu lze zaslat také zvlášť na tatran-tenis@volny.cz 
Kurty se rezervují podle „Pravidel pro používání rezervačního systému tenisového oddílu TJ Tatranu Střešovice“. Pravidla pro používání RS.

DĚKUJEME ZA PODPORU: