Cvičení dětí

Kontakt

+420 777 829 170

cvicenideti@tatran.cz

 

    

Ing. Zuzana Tichá

Tel.: 777 829 170
Mail: cvicenideti@tatran.cz 
Hlavní kontaktní osoba pro všechny věkové kategorie cvičení dětí. 
BIO: Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Zootechnika. Kladný vztah k pohybu mám již od dětství. Po narození prvního syna jsem hledala sportovní vyžití pro nás oba a cvičení dětí na TJ Tatran Střešovice bylo tím pravým. Postupně jsme společně prošli všemi kategoriemi od cvičení miminek až po cvičení předškoláků. V průběhu se k nám přidala i prostřední dcera a nyní s nejmladším synem jsem se stala cvičitelkou. Podporovat radost z pohybu považuji u dětí za velmi důležité. 
Vzdělání: Cvičitel III. třídy rodičů, dětí a předškolních dětí. 

Karolína Dudová

Tel.: 737 688 102
Mail: karolina.dudova@tatran.cz (preferování komunikace hlavně přes mobil)  
Vedoucí cvičení dětí a metodik. 
BIO: Jsem bývalá gymnastka působící ve školství a momentálně jsem na mateřské dovolené. Do týmu lektorek v Tatranu mě doporučila bývalá kolegyně v práci. Nejvíc mě na lektorování baví vymýšlet a posouvat dětem výš laťku dovedností. 
Vzdělání: Trenérská licence A specializace Sport pro všechny na FTVS, Trenér všeobecné gymnastiky II. třídy.

Mgr. Barbora Pánková

Mail: bapanka@seznam.cz 
BIO: Pracuji jako fyzioterapeutka, na FTVS UK dále pokračuji v postgraduálním studiu biomechaniky člověka. Ve své praxi využívám především znalosti pohybového vývoje dětí. Kromě dětských skupinek vedu také cvičení pro dospělé nebo dětskou přípravku tanečního souboru, ve kterém odmala tancuji. Věnuji se horolezectví, cyklistice, pracovala jsem i jako lyžařská instruktorka. Považuji za důležité předat (nejen svým) dětem kladný vztah ke sportu, smysl pro pohyb a rytmus a základy správného držení těla.


Mgr. Kateřina Honzajková

Mail: caatcha@centrum.cz 
BIO: Vystudovala jsem pedagogiku a tělovýchovu na Západočeské univerzitě v Plzni, mimo to jsem vedla volejbalovou přípravku dívek TJ Tatran Střešovice a při škole jsem vyučovala angličtinu v mateřské škole. Celý život jsem se věnovala sportu, a protože věřím, že vztah k pohybu se dá pěstovat odmala, vedu k němu nejen vlastní děti, ale i své studenty z pražského gymnázia.
Vzdělání: Cvičitelka rodičů a dětí a předškolních dětí III. třídy. Rekvalifikační kurz Cvičení kojenců a batolat.


Mgr. Zuzana Kopasová

Mail: zuzikopf@gmail.com 
BIO: Vystudovala jsem FTVS a až do nástupu na mateřskou dovolenou jsem učila na základní škole tělocvik. V atletickém oddílu VSK FTVS, jehož jsem členkou, jsem trénovala předškolní děti atletiku a plavání. Své dva syny chci vést ke sportu a pohybu vůbec, proto jsem s nimi začala chodit na Tatran cvičit nejprve jako maminka a teď s mladším synkem i jako cvičitelka.

 
DĚKUJEME ZA PODPORU: