HOME / gymnastika
gymnastika

GYMNASTIKA

“U NÁS SI VYBEREŠ!”

GYMNASTIKA MÁ JAKO SOUČÁST VŠEOBECNÉHO POHYBOVÉHO ROZVOJE DĚTÍ NA TATRANU SVÉ MÍSTO JIŽ NĚKOLIK LET! ZAPOJIT SE MOHOU DĚTI VE VĚKU 4-15 LET!

T – Gymnastika

TRÉNINKY

Gymnastika S: Čtvrtek 15:00 – 15:45 

Gymnastika S:  Čtvrtek 15:45 – 16:30 

Gymnastika M: Čtvrtek 16:30 – 17:30 

Gymnastika L: Středa 16:30 – 17:30 

Gymnastika XL: Středa 17:30 – 19:00

Info CORONA 19 a další informace o přihlášení a platbě naleznete společně v sekci cvičení dětí.

KONTAKT

Karolína Dudová

Tel.: 737 688 102

E-mail: karolina.dudova@tatran.cz

 

O SPORTU…
Gymnastika S (4,5 – 7 let)

Je zaměřená na základní gymnastické dovednosti. Vhodná je pro holky a kluky začátečníky. Cílem hodin je rozvíjet pohybové schopnosti a získávat nové pohybové dovednosti, které děti uplatní v každém budoucím sportu. Kromě rozvíjení správně naučených pohybových návyků (v rozcvičení, protahování a zdolávání překážek) získají zdatnost a zdravé sebevědomí. Po akrobatické přípravě se budeme věnovat kotoulům, hvězdám a možná i stojkám (dle možností dětí). Chybět nebudou skoky z malé trampolínky a přeskoky přes švédskou bednu. Hodina je vedena zábavnou formou.

 Gymnastika M (7 – 9 let)

Je zaměřená na základní gymnastické dovednosti. Vhodná je pro začátečníky, mírně pokročilé nebo ty, kteří chtějí mít doplňkový trénink ke svému sportu. Uvítáme také holky a kluky, kteří někam chodili a nemají závodní ambice, jen si chtějí zacvičit. Cílem hodin je rozvíjet pohybové schopnosti a získávat nové pohybové dovednosti, které děti uplatní v každém sportu. Kromě rozvíjení správně naučených pohybových návyků (v rozcvičení, posilování, protahování) získají zdatnost a zdravé sebevědomí. Po akrobatické přípravě se budeme věnovat kotoulům, stojkám, hvězdám a možná i přemetům a saltu (dle možností dětí). Chybět nebudou skoky z malé trampolínky a přeskoky přes švédskou bednu.

Gymnastika L (9 – 11 let) a XL (12 – 15let)

Cvičení navazuje na základy gymnastických dovedností (kotoul, stojka, hvězda…), ale nemusí být podmínkou. Hodiny jsou vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé nebo ty, kteří chtějí mít doplňkový trénink ke svému sportu. Uvítáme také holky a kluky, kteří někam chodili a nemají závodní ambice, jen si chtějí zacvičit. Cílem hodin je rozvíjet pohybové schopnosti a získávat nové pohybové dovednosti, které děti uplatní v každém sportu. Kromě rozvíjení správně naučených pohybových návyků (v rozcvičení, posilování, protahování) získají zdatnost a zdravé sebevědomí. Po akrobatické přípravě se budeme zlepšovat v kotoulech přes překážku, ve stoji na rukou, hvězdách a trénovat budeme rondáty, přemety a salta (dle možností dětí). Chybět nebudou skoky z malé trampolínky a přeskoky přes švédskou bednu.