Cvičení dětí

Ceník

PLATEBNÍ ÚDAJE A INFO:

Platební údaje jsou každému automaticky vygenerovány po přihlášení do rezervačního systému a zaslány na e-mailovou adresu uvedenou v registraci. Přidělený VS, není totožný na I a II pololetí.
Cena se vždy platí v plné výši (tedy nesmí se z ní odečíst jakýkoli příspěvek a ani jiná sleva), aby se mohla automaticky spárovat s vaším jménem a nebyli jste tak nenávratně vymazáni ze seznamu pro nezaplacení kurzu. Výjimkou je pouze pozdní nástup do kurzu (přihlášení do kurzu po začátku), kdy rezervační systém automaticky vygeneruje poníženou částku.
Kurzy nelze platit hotovostí na recepci.


FAKTURA PRO ZAMĚSTNAVATELE:

Žádost o fakturu pro svého zaměstnavatele prosím zašlete e-mailem naší paní účetní na jana.riedlova/zavináč/tatran.cz. V žádosti prosím uveďte všechny náležitosti, které potřebujete uvést ve faktuře pro svého zaměstnavatele. Prosíme informaci napsat Zuzaně Tiché, že platíte FA (vaše platba touto metodou se nezobrazí v rezervačním systému).


POTVRZENÍ PRO POJIŠŤOVNU:

Potvrzení o zaplacení kurzu žádejte prosím na e-mailu naší paní účetní na jana.riedlova/zavináč/tatran.cz. Povinné údaje: Datum platby nebo v opačném případě uveďte, že budete platit na základě vystavené faktury. Dále celé jméno, datum narození a adresu dítěte. Zpět na Váš e-mail dojde faktura. Po uplynutí měsíce (v kterém jste zaplatili) nelze vystavovat potvrzení. 

PŘÍSPĚVEK AKTIVNÍ MĚSTO:

(týká se pouze žadatelů s trvalým bydlištěm v Městské části Praha 5,6 a 17)

1) Registrujte se (přihlášený účastník v rezervačním systému) na portál aktivnimesto.cz – Tatran Střešovice – vyberte sportovní aktivitu – Cvičení rodičů s dětmi (pokud jste nenašli jiný přesný název z přihlášení v rezervačním systému).

2) Tatran následně potvrdí, že k nám chodíte.

3) Příslušná MČ Tatranu v následujících měsících pošle váš příspěvek.
4) Jelikož nelze každou platbu kontrolovat zvlášť, je nutné zaplatit celou částku za kurz, aby se platba spárovala s vaším jménem a nebyli jste kvůli tomu automaticky vymazáni ze seznamu přihlášených z důvodu nezaplacení.

5) Žádost o zaslání vašeho příspěvku prosím zašlete e-mailem naší paní účetní na jana.riedlova/zavináč/tatran.cz. V žádosti prosím uveďte jméno dítěte, datum narození, jméno rodiče a číslo bankovního účtu, kam si přejete částku poslat. Po přijetí částky z MČ (cca 1-2 měsíce) Vám jej ihned posíláme.

DĚKUJEME ZA PODPORU: