Jsme ve finále v projektu – NÁPAD PRO ŠESTKU!

Stále se snažíme vylepšovat sportovní prostředí na Tatranu i v okolí, proto jsme přišli s projektem v rámci programu NÁPAD PRO ŠESTKU.

 

Projekt Rozšíření dětského hřiště na náměstí Před Bateriemi o BALANČNÍ A KOORDINAČNÍ PRVKY vznikl za účelem vytvoření nové dětské herní plochy pro všechny děti z Prahy 6. Stávající hřiště stojí na Náměstí před Bateriemi a má jen velmi malé vyžití pro děti. Našim cílem bylo připravit projekt, který rozšíří toto hřiště o různé balanční a koordinační prvky a další zajímavé dráhy tak, aby bylo využitelné i pro větší děti.

 

Odkaz na projekt: https://www.napadprosestku.cz/napad/rozsireni-detskeho-hriste-na-namesti-pred-bateriemi-o-balancni-a-koordinacni-prvky/

 

V rámci programu Nápad pro Šestku se nám povedlo dostat se mezi vybraných 18 projektů, které jdou do finálního hlasování. Hlasování se spouští 30.4. a poběží do 31.5 a je na veřejnosti, které projekty v rámci svého výběru podpoří. Projekty s nejvíce hlasy budou poté realizovány Městskou částí Praha 6.

 

Rádi bychom Vás touto cestou požádali o pár minut vašeho času a o hlasování pro náš projekt. Hlasování probíhá skrz webovou aplikaci na https://www.napadprosestku.cz/hlasovani/, kde skrze telefonní číslo obdržíte SMS kód pro vstup do aplikace a ta Vás po zodpovězení několika otázek už bude navádět krok po kroku k samotnému hlasování.

 

Pokud by se nám povedlo s rozšířením hřiště uspět, budeme mít v okolí Tatranu další možnost, kde budou moci děti aktivně trávit svůj volný čas.