​Spuštění nové členské databáze

Dalším krokem pro zlepšení podmínek pro naše členy a jejich rodiče je spuštění nové databáze, která bude využívána například k přihlašování na akce. Nabídne také rozpis tréninků, správu členských příspěvků a bude hlídat platnost zdravotních prohlídek. Nová vylepšená databáze bude spuštěna ve středu 9.9.2020.

Do databáze se bude možné přihlásit stejně jako v té minulé na webu www.tatran.cz. Odkaz přímo na přihlášení naleznete zde.

Uživatelské jméno bude nově ve formátu jméno.příjmení bez diakritiky (např. jan.novak). Heslo bude zasláno všem do e-mailu v den spuštění a je možné jej po přihlášení kdykoliv změnit. Současně je možné zažádat o změnu hlesla na sekretariat@tatran.cz nebo si ho nechat vygenerovat.

Nový člen, který není registrovaný ve staré databázi se obrátí na svého hlavního trenéra a vyplní přihlášku. Po jejím odevzdání ho klub zaregistruje a následně mu přijdou e-mailem přihlašovací údaje.

Videonávod k jednotlivým modulům

1. přihlášení, souhlasy, aktualizace údajů

Při prvním přihlášení musí uživatel schválit souhlas s GDPR a v případě chybějících údajů je nutné jejich doplnění. Jakékoli další změny osobních údajů nebo hesla se pak upravují v pravém horním rohu. Stačí kliknout na jméno a následně na upravit profil.

 

2. notifikace a kalendář

Uživateli budou na e-mail vyplněný v profilu chodil informace ohledně platby příspěvků, zdravotních prohlídek atd. Tyto e-maily je možné nastavit i pro zákonné zástupce, a to v úpravě profilu člena.

Kalendář z Klubového informačního systému si může každý uživatel přidat do svého kalendáře např. v mobilu. Je potřeba si zkopírovat odkaz na livekalendář v sekci kalendář.

 

3. zápasy a turnaje

Všechny informace o turnaji budou nově na jednom místě. Hráči budou moci zaškrtávat účast či neúčast na turnaji nebo zápase. V případě neúčasti je zde kolonka na vyplnění důvodu, který nepřítomnost vysvětluje. Vychytávkou je možnost nabídnout místo v autě pro ostatní účastníky.

 

4. tréninky

Na jednom místě nalezenete i rozpis tréninků, místa, časy, účast/neúčast. Stejně jako v předchozí sekci bude místo i pro omluvenky.

 

5. události

Přihlašování na akce jako jsou soustředění, turnaje (např. Gothia), týmové akce atd.

 

 

6. zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky bude možné nahrát do databáze i s datem platnosti. Systém bude po schválení prohlídky ze strany klubu hlídat platnost a před jejím vypršení pošle e-mail s upozorněním.

 

7. Platby

V sekci platby naleznete platební příkaz pro úhradu členských příspěvků, případně pro dalších akcí jako je např. Gothia. Po uhrazení bude příspěvek označen jako zaplacený a bude možné stáhnout potvrzení o zaplacení.