Tenis znovu otevřen!

Díky uvolnění vládních omezení pro sportování v rámci nouzového stavu jsou tenisové kurty TJ Tatran Střešovice od Velikonoc znovu v provozu pro členy oddílu i pro veřejnost. Hra je možná za níže specifikovaných podmínek.

 

CENY letní sezóny:

Pronájem 1 tenisového kurtu pro nečleny v čase do 14:00 á 250,- Kč /hod
Pronájem 1 tenisového kurtu pro nečleny v čase od 14:00 á 300,- Kč /hod
Možnost dlouhodobého pronájmu tzv. Členství na zkoušku (minimálně 1 měsíc) – cena 1 tenisového kurtu v čase 8:00 – 14:00 zvýhodněná cena 200,- Kč/hod.

 

PRAVIDLA HRY A POHYBU V AREÁLU TENISOVÝCH KURTŮ od 14. dubna 2020 do odvolání:

  • Na kurtech se mohou zdržovat pouze dva hráči na každé straně jednoho kurtu (dovolena je i hra čtyřhry). Na hru nemusíte mít roušku.
  • Není dovoleno se v areálu zdržovat déle než je čas potřebný k příchodu či odchodu na dvorec. Platí zákaz shlukování a nutnost dodržovat stanovené rozestupy.
  • Po areálu se všechny osoby pohybují se zakrytým nosem a ústy (respirátorem, rouškou, šátkem, nákrčníkem apod.).
  • Hra je možná za rekreačním účelem, diváci do areálu nesmí.
  • Návštěvníkům není umožněno využívat zázemí šaten a sprch.
  • Všichni jsou povinni dodržovat pokyny zástupců TJ (zejména správců a trenérů) týkajících se dodržování mimořádných opatření souvisejících s epidemií koronaviru v areálu TJ Tatran Střešovice.

 

REZERVACE kurtu pro členy a stálé hosty je možná přes on-line rezervační systém s možností rezervace kurtu 1 den předem. Ostatní zájemci o hru (veřejnost) objednávají rezervaci telefonicky: kurty u Vozovny tel: 733 470 238, kurty u kina Ořechovka tel: 603 810 457. Více informací na http://tatran-tenis.cz/

 

Věříme, že využijete i omezené možnosti sportování a budete ohleduplní k sobě navzájem.

Těšíme se na Vás.