Vítej na novém webu: U NÁS SI VYBEREŠ!

Vážení sportovní přátelé!

Vítáme Vás na novém webu TJ Tatran Střešovice, jehož hlavním cílem je opětovně sjednotit navenek veškeré aktivity, které tady ve Střešovicích nabízíme.

Jak se můžete dozvědět v sekci “O NÁS“, na bezmála desítce sportovišť provozujeme celkem 18 sportů či volnočasových aktivit, takže heslo U NÁS SI VYBEREŠ je v našem případě určitě na místě!

CO NA NOVÉM WEBU NALEZNETE?

Hned na úvod si můžete všimnout úvodní rotovací dlaždice, na které budou 4 aktuálně nejdůležitější články, které budeme chtít nejen všem tatranským sportovcům, ale celé široké veřejnosti sdělit. Vedle článkové dlaždice si budeme neustále připomínat, že Tatran Střešovice sdružuje již více než 1800 aktivních členů provozujících celkem 18 sportů a zájmových aktivit! 

Centrální částí webu je rotor všech sportů na Tatranu. Pečlivě projděte všechny sporty, které na Tatranu dozvíte, ať jste v obraze!

Ve spodní části webu pak naleznete rezervační systém (primárně pro badminton a cvičení dětí) a dalších 5 aktivních dlaždic, které Vám po kliknutí odhalí další cenné informace o TJ Tatran Střešovice.

V pravé části webu naleznete proklik informací, které zveřejňujeme na našem facebooku Sportovní centrum Tatran Střešovice (po kliknutí budete přesměrování přímo na naši facebookovou stránku). Po přepnutí na položku “AKTUALITY” se dozvíte ty nejčerstvější informace z oblasti sportovní a provozní.

Děkujeme Vám za návštěvu našeho nového webu! Věříme, že budete s modernějším prostředím spokojeni a že budete náš web pravidelně navštěvovat.